KSS Kielce Uncategorized PGNiG Superliga: KSS Kielce szczypiornistki na świętokrzyskiej scenie sportu!

PGNiG Superliga: KSS Kielce szczypiornistki na świętokrzyskiej scenie sportu!

PGNiG Superliga: KSS Kielce szczypiornistki na świętokrzyskiej scenie sportu! post thumbnail image

Polskie forum sportowe jest mocno osadzone w świecie szczypiornistek, które od lat stanowią ważną część polskiego sportu. Nic więc dziwnego, że tym razem światła reflektora padły na KSS Kielce, który został najlepszym zespołem PGNiG Superligi w sezonie 2020/2021.

Od samego początku mecze KSS-u przyciągały liczne tłumy – nawet jeśli maja miejsce one wyjątkowo w biurach i online. Wszyscy wiedzieli, że musimy poddawać się obostrzeniom, ale ogromne serce, jakie dały szczypiornistki KSS-u, okazało się ogromnym do przejścia tego trudnego okresu.

Trudno sobie wyobrazić lepszy start w Superlidze niż ten, jaki zanotował KSS. Zespół zajął pierwsze miejsce w ligowej tabeli z bilansem 13 wygranych i jednym remisem (8 : 8 z Piotrcovią). Pokonali oni takie murowane lokomotywy ligowe jak Górnik Zabrze czy Pogon Szczecin. Ogromnym krokiem milowym była ich przygoda z Danmark Ligaen. Świętokrzyski klub odniósł tam spektakularny sukces – dotarli do finału!. To nowy etap dla drużyny, który pchnie ich do postawionego im poprzez regionalny patronat nowego celu: utrzymać się w ekstraklasie oraz regularnie rywalizować na arenach europejskich!

KSS Kielce musiał podejmować ogromne ryzyko po to, aby grać na najwyższym poziomie piłki ręcznej- ale warte było to każdego bata! Od momentu powrotu do gry zespół zaczarował nas doskonałym widowiskiem i naprawdę dopisać można tylko, by witaj moment!

KSS Kielce to bez wątpienia jedno z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów szczypiornistek. Też są miejscem, na które świętokrzyski sport może być dumny. W minionym sezonie odnieśli oni wiele sukcesów w ramach PGNiG Superligi i zajęli w tym prestiżowym turnieju drugie miejsce.

Rok 2019 był dla kobiecego zespołu KSS Kielce bardzo udany! Wygrali oni tytułou mistrza ogólnopolskiej ligi szczypiornistek, mistrzostwo Polski i Puchar EHF. Dzięki silnej drużynie i zaangażowaniu trenera Andrzeja Niewrzawy, wywalczyli oni mnóstwo ważnych trofeów.

Teraz KSS Kielce wraz z Andrzejem Niewrzawą myślą o przyszłości i walczą o historyczny sukces – pierwsze miejsce w PGNiG Superlidze! Możemy być pewni, że wszyscy w Świętokrzyskiem trzymają kciuki, aby ich marzenia się spełniły. Menedżerowie i trenerzy klubu analyują obecną sytuację i planują strategie na następny sezon. Wierzymy, ze będzie to jeszcze bardziej udany rok dla tych świetnych sportowców!

Polska liga szczypiornistek PGNiG SuperLiga ma ponownie silną reprezentację ze Świętokrzyskiego. KSS Kielce na czele!

Szczypiornistki KSS Kielce są jednym z dwunastu zespołów, które wystartowały w PGNiG SuperLidze – najwyższej klasie rozgrywek szczypiornistek w Polsce. Zespół ten skupia młodych sportowców, którzy stawiają sobie poprzeczkę wyżej za każdym razem i walczą o to, aby być najlepszym ze wszystkich drużyn PGNiG SuperLigi.

Podczas tego sezonu KSS Kielce osiąga coraz to lepsze wyniki – bardzo dobrym przykładem może być ich ostatni mecz z MKS Selgros Lublin, wygranym 32:25, który pozwolił im dołączyć do pierwszej czwórki i utrzymać się na tej pozycji. Grali oni także lepiej podczas pozostałych meczy i mamy nadzieję, że uda im się utrzymać swoją pozycję aż do ostatniego meczu sezonu.

Jest to naprawdę imponujący wynik dla zespołu z dalekiego Świętokrzyskiego i dał im nagrodę za cały trud wkładany we wcześniejsze mecze. Trener Steffen Lehmann robi świetną robotę, opracowując odpowiednie strategie oraz prowadząc odpowiedni trening a drużynie KSS Kielce możemy tylko życzyć dużo powodzenia na koniec sezonu.

Related Post