KSS Kielce Uncategorized Piłka ręczna kobiet idzie do przodu: superliga i ekstraklasa dla KSS Kielce!

Piłka ręczna kobiet idzie do przodu: superliga i ekstraklasa dla KSS Kielce!

Piłka ręczna kobiet idzie do przodu: superliga i ekstraklasa dla KSS Kielce! post thumbnail image

Piłka ręczna kobiet idzie do przodu – i tego w krótkim czasie zaczynają zauważać, nie tylko fani nowoczesnych dyscyplin sportowych, ale przede wszystkim media. Potwierdza się to np. poprzez umieszczenie KSS Kielce, głównego reprezentanta Polski, na trzech szczeblach rozgrywek Superligi i Ekstraklasy!

Piłka ręczna stała się na dobre dyscypliną sportową dla wszystkich. Miała swój moment w ostatniej dekadzie i nie ma zamiaru się teraz zatrzymać! Mamy nadzieję, że więcej osób, a przede wszystkim dziewczyny bardziej skupi się na tej dyscyplinie. KSS Kielce jest świetnym przykładem sukcesu i pokazuje drogę do sukcesu w piłce ręcznej u kobiet.

Od teraz możemy przeżywać pasjonującą rywalizację między drużynami z poszczególnych ligi – Superligi, Ekstraklasy oraz 1. Ligi. Tradycyjnie drużyny biorą udział w Mistrzostwach Europy i mistrzostwach Polski. W poprzednim sezonie doszło do niespodziewanego triumfu KSS Kielce w Pucharze Polski. Jak wykazały ostatnie mecze, poziom zespołu jest naprawdę wysoki!

Mamy nadzieję, że kobiety odgrywać coraz większą rolę na boiskach piłki ręcznej i że kolejne sezony będą pełne adrenaliny i ekscytacji! Nie możemy doczekać się, co sezon 2021/2022 ma nas do przedstawienia!

Piłka ręczna kobiet idzie do przodu! KSS Kielce osiągnął w sierpniu 2020 r. coś co wiele klubów ręcznej piłki chciało osiągnąć, awansował do Superligi oraz Ekstraklasy Kobiet. Udało się to zawdzięczać zaangażowanemu zespołowi składającemu się z graczy, pracowników i kibiców.

Kielce były pierwszym klubem w historii piłki ręcznej, który wygrał sobie dodatkowy awans do Ekstraklasy. Było to możliwe dzięki temu, że Liga Ręcznej Piłki Kobiet stworzyła nowe systemy gry po to, aby promowanie sportu i zachęcanie do rozwoju miało swoje owoce.

Wcześniejsza edycja wg sportowego kryterium była bardzo udana dla Kielc. Udało im się wygrać trzy mecze i jeden remis, a także dwukrotnie zagrać z jednym z najlepszych polskich zespołów piłki ręcznej – STS Zagłębie Lubin. Co więcej, bardzo ambitny program treningowy umożliwił graczom na rozwijanie umiejętności i jeszcze lepszym prezentowaniu się podczas meczów.

Jest to wspaniała wiadomość dla całego świata piłki ręcznej! KSS Kielce przeszedł daleką drogę od Regionalnej Ligi Poza okres Superligi i Ekstraklasy mają teraz nowe cele, które chcą osiagać na parkietach. Życzymy im powodzenia!

Brawa dla kobiecej piłki ręcznej! W ubiegłym roku KSS Kielce Team świętował zdobycie mistrzostwa Superligi w piłce ręcznej kobiet – coś, co wcześniej nie było możliwe. Teraz, po intensywnej walce o miejsce w PGNiG Superlidze kobiecej piłki ręcznej, ich marzenie się spełniło. Zasłużona drużyna z Kielc została przyjęta do gry!

Miała ona kilka trudnych wyzwań do pokonania, ale wciąż dawała z siebie wszystko. Bardzo ciężko było awansować do tego elitarnego grona. Sam brak sponsorów stanowił dla nich dodatkowe utrudnienie. Uważamy, że naprawdę ich doceniono! Rok 2018 jest doskonałym udowodnieniem tego, że czasem można osiągnąć niemożliwe – jeśli tylko się wystarczajaco mocno postara.

KSS Kielce Team ma teraz okazję grać na najwyższym poziomie – biorąc udział w turnieju PGNig Ekstraklasy kobiecej piłki ręcznej! Zwycięstwa i sukcesy już szybko nadchodzą, ponieważ drużyna ta po raz pierwszy postawiła tam swoje kroki i już wygrała swoje pierwsze spotkanie. Jesteśmy przekonani, że ich sukces będzie się utrzymywać dalej!

Jeśli chcesz być na bieżaco ze wszystkimi aktualnościami dotyczacymi KSS Kielce, sprawdź nasz blog i śledz profil na Instagramie, gdzie zamieszczamy interesujace informacje na temat zespolu! Życzymy im jak najlepszych wyników i trzymamy za nich kciuki.

Related Post