KSS Kielce Uncategorized Szczypiornistki z Kielc już czekają na start sezonu PGNiG Superligi!

Szczypiornistki z Kielc już czekają na start sezonu PGNiG Superligi!

Szczypiornistki z Kielc już czekają na start sezonu PGNiG Superligi! post thumbnail image

Kobiece szczypiornistki z Kielc już nie mogą się doczekać startu sezonu PGNiG Superligi! Przez ostatnie dwa tygodnie szczypiornistki ze stolicy województwa świętokrzyskiego intensywnie trenowały, przygotowując się do pierwszych meczów sezonu.

Podopieczne trenera Andrzeja Leszka chcą po raz kolejny pokazać, że to właśnie kielczanki są drużyną numer jeden w Polsce, i marzą o powtórzeniu sukcesu z poprzedniego sezonu, kiedy to drużyna z Kielc zdobyła mistrzostwo Polski.

„Mamy ambitne plany na ten sezon – mówi Andrzej Leszek – Chcemy powalczyć o każdy punkt i powrócić na szczyt polskiego sportu. Wiemy, że będzie to trudne, ale nasze ambicje są duże i liczymy na dobre wyniki”.

Polskie szczypiornistki mają powody do radości – sezon PGNiG Superligi wreszcie się rozpoczyna. Szczypiornistki Kielc czekają na ten moment, by móc zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć kolejny tytuł.

Szczególnego podniesienia nastrojów dokonano w drużynie po przejęciu władzy nad prowadzeniem zespołu przez Alfonsa Terleckiego. Już poprzedni sezon pokazał, że to była strzał w dziesiątkę. Terlecki nadał drużynie nowy impuls i od nowa – w doskonale już poznany sposób – przygotował ją do kochanej ligi.

Dostrzegany jest duży postęp, o czym świadczy fakt, że drużyna oprócz ciężkiej pracy trenerów musiała potwierdzić swoje umiejętności w czasie sparingów i turniejów Pucharu Polski. Wszystko to daje obraz namacalnych progresów z zespołem i ukazuje go jako gotowe do walki o sukcesy.

Kielczanie szykują się więc z energią i skupieniem na startowym rogu, by udowodnić swoje umiejętności w najważniejszej szczypiornistce ligi! Przygotujcie się na twarde starcia i piękne akcje!

Szczypiornistki Kielc w sposób szczególny czekają na start sezonu PGNiG Superligi. Podopieczne trenera Antonio Vidovicia w przedsezonowych sparingach pokazały, że szykują się do sezonu, który przyniesie dla nich sukces.

Ekipa z Kielc może pochwalić się bardzo udanym okresem przygotowawczym. Na 27 meczów, drużyna wygrała 22 starcia, a tylko 5 razy musiała pożegnać boisko z porażką.

W zespole istnieją już pierwsze drużyny, które mają ogromny wpływ na jego postawę. Martyna Gaban i Ewa Zimińska to dwie kluczowe postacie ofensywy teamu z Kielc. Naturalny lider drużyny Grimaldii, Maja Krantz, wraz z grupą polskich talentów tworzą silną defensywę.

Choć grajki RK Kielce mają na swoim koncie już kilka ważnych tytułów i medali, to one wiemy, że szykuje się ona na jeszcze lepszy okres w południowej Polsce. Supersnajperki z Kielc czekają już na sezon rewanżu i walki o czołowe miejsca w tabeli PGNiG Superligi!

Szczypiornistki z Kielc już szykują się do pierwszych meczów nowego sezonu PGNiG Superligi! Zawodniczki Kielc już tego wieczoru rozpoczną swoją walkę o mistrzostwo i tytuł najlepszej drużyny ligi.

Kielce są obecnie pełne optymizmu przed startem sezonu, ponieważ drużyna ma dziś pewną przewagę nad swoją konkurencją- zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych zawodniczek z całej Polski, każda z nich jest gotowa powalczyć o miano najwyższe.

Wcześniejsze osiągnięcia szczypiornistek z Kielc stanowiły sporą inspiracje dla nowych uczestniczek turnieju. Eksperci twierdzą, że Kielce mają duże szanse na sukces, obecna drużyna ma solidną formację, przygotowaną do udanego występu w lidze.

Related Post